Jak pozbyć się toksyn zalegających w organizmie

Metody detoksykacji stosowane samodzielnie powinny być skuteczne i bezpieczne. Przeprowadzanie diet oczyszczających wraz ze stosowaniem plastrów detoksykacyjnych to najczęstsze sposoby na pozbycie się toksyn i złogów.


Czy metody te są również bezpieczne? W przypadku diet oczyszczających warto skonsultować się z dietetykiem lub lekarzem. Na pewno nie powinny ich stosować osoby, które cierpią na dolegliwości układu pokarmowego, układu moczowego oraz problemy z krążeniem.


Natomiast jeśli chcesz sięgnąć po plastry oczyszczające, warto wybrać takie, które są przebadane dermatologicznie. Godne polecenia są plastry Shou Detox Patch, gdyż do ich produkcji użyto wyłącznie naturalnych składników aktywnych.

 

Czytaj więcej o łatwych metodach detoksykacji.
 

2012-03-21


Komary i zdrowie człowieka

Jedne z najbardziej znienawidzonych owadów na całym świecie – a na pewno najbardziej niewygodne dla mieszkańców Polski podczas spędzanych na świeżym powietrzu pięknych dni wiosny i lata. Komary zyskały taką złą sławę z jednego powodu. Samice tych niewielkich owadów odżywiają się wysysając krew ze zwierząt stałocieplnych oraz z ludzi.

więcej

Psychoterapia i redukcja szkód zjednoczone

W pierwszym kwartale 2012 Daily Telegraph wzbudził sensację informacją na temat nowego leku dla osób uzależnionych od alkoholu podawanego w celu redukcji ilości spożywanego alkoholu. Powołał się przy tym na eksperymentalne próby leku. Tabletka dziennie sprawiła, że osoby uzależnione zamiast wypijać ponad 80 g alkoholu piją co najwyżej 30 g dziennie. Preparatem tym okazał się nalmefen o handlowej nazwie Selincro, który już rok później trafił do europejskich aptek.

więcej

Jak godzić zdrowie z przyjemnościami?

Propaganda, która w ostatnich latach słusznie ostrzega przed konsekwencjami zażywania alkoholu sprowadziła ten napój do wspólnego kąta z wódką i spirytusem. Nie zmienia to jednak faktu, że piwo po czystej wodzie i herbacie jest nadal trzecim, najpopularniejszym napojem spożywanym na całym świecie.

więcej

Co zrobić, gdy ukąsi nas kleszcz?

Często nie wiemy, co zrobić w sytuacji, kiedy ukąsi nas kleszcz. W obawie przed boreliozą możemy swoją ignorancją skrzywdzić się jeszcze bardziej i dotkliwiej. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu z Medplaneta TV.

więcej
Kontakt O nas Regulamin Miasto Video Zdrowie Styl życia Psyche Medycyna Choroby Bez Tabu