Bardzo kobiece zakupy

Jak wyglądają najbardziej kobiece zakupy świata? Poznaj sklep SFERA INTYMNA KOBIETY. Intymność i seksualność przenikają się tu w sposób naturalny. Zdrowie intymne nie jest sprowadzone do sterylnych komunikatów, a seksualność jedynie do ponętnego wyglądu.

Sklep internetowy Sfera Intymna Kobiety to Twoje miejsce niezależnie czy jesteś  dziś na wysokich obcasach, czy w piżamie. Tu znajdziesz podpowiedzi produktów, które na co dzień pomogą cieszyć się kobiecością. Dlaczego tu? Bo Twoje potrzeby zostały potraktowane kompleksowo.


Dbanie o kobiecość to nie tylko przygotowania przed randką. Potrzebujesz komfortu, pewności siebie i sprawdzonych, nowoczesnych produktów na wszystkich, następnych etapach życia. Od menstruacji przez czas szczęśliwego, zdrowego i bezpiecznego seksu.  Od okresu starania o dziecko i przygotowań do macierzyństwa, podpowiedzi jak przygotować się do porodu i połogu. Nie zostaniesz sama w sytuacjach związanych z dolegliwościami intymnymi czy menopauzą.


Robiąc najbardziej kobiece zakupy świata możesz wrzucić do swojego koszyka wysokiej jakości kubek menstruacyjny, gadżety do nowoczesnej depilacji, awangardowe francuskie perfumy, a także odkryć wysublimowany sposób na bezpieczny seks.

 

W sklepie nie zabraknie wyselekcjonowanych akcesoriów erotycznych.


Tu również warto zajrzeć szukając pierwszej pomocy na infekcje pochwy, jeszcze zanim udasz się do ginekologa.


Oto oblicza nowoczesnej kobiecości 2014 prezentowane w sklepie internetowym - Sfera Intymna Kobiety.

 

2014-09-02


Komary i zdrowie człowieka

Jedne z najbardziej znienawidzonych owadów na całym świecie – a na pewno najbardziej niewygodne dla mieszkańców Polski podczas spędzanych na świeżym powietrzu pięknych dni wiosny i lata. Komary zyskały taką złą sławę z jednego powodu. Samice tych niewielkich owadów odżywiają się wysysając krew ze zwierząt stałocieplnych oraz z ludzi.

więcej

Psychoterapia i redukcja szkód zjednoczone

W pierwszym kwartale 2012 Daily Telegraph wzbudził sensację informacją na temat nowego leku dla osób uzależnionych od alkoholu podawanego w celu redukcji ilości spożywanego alkoholu. Powołał się przy tym na eksperymentalne próby leku. Tabletka dziennie sprawiła, że osoby uzależnione zamiast wypijać ponad 80 g alkoholu piją co najwyżej 30 g dziennie. Preparatem tym okazał się nalmefen o handlowej nazwie Selincro, który już rok później trafił do europejskich aptek.

więcej

Jak godzić zdrowie z przyjemnościami?

Propaganda, która w ostatnich latach słusznie ostrzega przed konsekwencjami zażywania alkoholu sprowadziła ten napój do wspólnego kąta z wódką i spirytusem. Nie zmienia to jednak faktu, że piwo po czystej wodzie i herbacie jest nadal trzecim, najpopularniejszym napojem spożywanym na całym świecie.

więcej

Co zrobić, gdy ukąsi nas kleszcz?

Często nie wiemy, co zrobić w sytuacji, kiedy ukąsi nas kleszcz. W obawie przed boreliozą możemy swoją ignorancją skrzywdzić się jeszcze bardziej i dotkliwiej. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu z Medplaneta TV.

więcej
Kontakt O nas Regulamin Miasto Video Zdrowie Styl życia Psyche Medycyna Choroby Bez Tabu