Podkoszulka SilberSchutz na trening

Podkoszulka eliminująca zapach potu to uczucie ochrony i świeżości nawet podczas intensywnego treningu. Jest idealna pod dres na jesienne wybiegi.

Nowoczesne technologie są ściśle powiązane ze światem sportu. Stosuje się je przy projektowaniu super lekkich butów, kostiumów pływackich oraz tkanin. Tkaniny dla sportowców są elastyczne, chłodzą, nie magazynują potu oraz przykrych zapachów. Wiele takich profesjonalnych rozwiązań jest dostępnych nie tylko dla profesjonalistów.

Antybakteryjne włókno Nano silver - opinie

Przykładem jest niemiecka technologia stosowana przy produkcji włókien Nano Silver zawierających jony srebra. Srebro jest znane i od dawna szeroko stosowane ze względu na właściwości bakteriobójcze, co oznacza, że niszczy komórki bakteryjne, wirusowe oraz grzybiczne. Jednocześnie nie zakłóca naturalnej flory bakteryjnej skóry, a więc naturalnie zapobiega zakażeniom. Materiały użyte do produkcji odzieży SilberSchutz zostały przetestowane na kilkunastu typach bakterii.

 

Podkoszulkę Silberschutz wypróbował Maks, zapalony biegacz, podczas 12 kilometrowego dystansu. - „Byłem niesamowicie zdziwiony, kiedy wróciłem z treningu i zdejmując koszulkę Silberschutz nie poczułem nieprzyjemnego zapachu potu. Po prostu go nie było. Zazwyczaj koszulka, którą mam na sobie jest zupełnie mokra.” – mówi Maks. Ale to nie wszystko. – „Koszulka jest lekka i delikatna do tego stopnia, że można wręcz zapomnieć że ma się ją na sobie. Nie będę ukrywał, że koszulki te mają w sobie też dyskretny pierwiastek sex-appeal'u...” – dodaje Maks.

Odzież SilberSchutz z jonami srebra dla aktywnych

Podobne właściwości mają również skarpetki Silberschutz. Dla osób uprawiających sport duże znaczenie ma fakt, że koszulki i skarpetki Silberschutz, nie mają szwów, nie rozciągają się i są wykonane z wysokiej jakości bawełny. Sprzyja to treningom wytrzymałościowym, gdzie każda nie-delikatność odzieży może się okazać bardzo uciążliwa.

 

Koszulki oraz skarpetki Silberschutz są polecane nie tylko sportowcom, ale również w podróży czy podczas pobytu w szpitalu. Noszą już również na co dzień osoby ceniące komfort.

2012-10-01


Get the Flash Player to see this player.

Komary i zdrowie człowieka

Jedne z najbardziej znienawidzonych owadów na całym świecie – a na pewno najbardziej niewygodne dla mieszkańców Polski podczas spędzanych na świeżym powietrzu pięknych dni wiosny i lata. Komary zyskały taką złą sławę z jednego powodu. Samice tych niewielkich owadów odżywiają się wysysając krew ze zwierząt stałocieplnych oraz z ludzi.

więcej

Psychoterapia i redukcja szkód zjednoczone

W pierwszym kwartale 2012 Daily Telegraph wzbudził sensację informacją na temat nowego leku dla osób uzależnionych od alkoholu podawanego w celu redukcji ilości spożywanego alkoholu. Powołał się przy tym na eksperymentalne próby leku. Tabletka dziennie sprawiła, że osoby uzależnione zamiast wypijać ponad 80 g alkoholu piją co najwyżej 30 g dziennie. Preparatem tym okazał się nalmefen o handlowej nazwie Selincro, który już rok później trafił do europejskich aptek.

więcej

Jak godzić zdrowie z przyjemnościami?

Propaganda, która w ostatnich latach słusznie ostrzega przed konsekwencjami zażywania alkoholu sprowadziła ten napój do wspólnego kąta z wódką i spirytusem. Nie zmienia to jednak faktu, że piwo po czystej wodzie i herbacie jest nadal trzecim, najpopularniejszym napojem spożywanym na całym świecie.

więcej

Co zrobić, gdy ukąsi nas kleszcz?

Często nie wiemy, co zrobić w sytuacji, kiedy ukąsi nas kleszcz. W obawie przed boreliozą możemy swoją ignorancją skrzywdzić się jeszcze bardziej i dotkliwiej. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu z Medplaneta TV.

więcej
Kontakt O nas Regulamin Miasto Video Zdrowie Styl życia Psyche Medycyna Choroby Bez Tabu