BezwstydnaDrogeria.pl co na kleszcza w miejscu intymnym

Ukąszenie kleszcza w miejsce intymne może wiązać się z zakłopotaniem, ale w sklepie BezwstydnaDrogeria nie ma miejsca na negatywne odczucia. Tu odkryjesz szybko skuteczny środek na alergie, choroby skórne czy inne dolegliwości,  ponownie cieszyć się zdrowiem.

Jesienne spacery po lesie niosą ze sobą zagrożenie kleszczami. Te pajęczaki zapadają w sen dopiero, gdy temperatura przy ziemi zbliża się do 0. Zwykle są aktywne przez połowę jesieni, a więc do końca października.


Kleszcze występują nie tylko w lasach liściastych i mieszanych, ale też na łąkach i w parkach. W oczekiwaniu na obiad – krew człowieka lub zwierzęcia, która wystarcza im do rozwoju na całe życie, siedzą  na spodnich stronach liści w pobliżu ścieżek. Przechodzący człowiek lub zwierzę potrącają liście i nieświadomie strącają je na siebie. Biała odzież, ruch oraz ciepło uaktywniają kleszcze.

 

Nie bądź obiadem dla kleszcza


Podstawowe środki ostrożności to zakrywanie jak największych powierzchni ciała, w tym nakrycie głowy. Ale i tak po powrocie z lasu każdy grzybiarz zanim policzy swoje zdobycze sprawdza, czy czasem nie został w międzyczasie żywicielem kleszcza.

 

Niestety te pasożyty często zagłębiają się w miejsca intymne, sprzyjają im wszelkie zagłębienia, zgięcia, stąd należy dobrze obejrzeć swoje łokcie i pachwiny, natomiast panowie powinni zwrócić uwagę na swoje przyrodzenie.


Na jesienny sezon warto zaopatrzyć się w sprawdzony sposób na usuwanie kleszcza. Taki środek powinien być zawsze pod ręką. Wówczas usunięcie kleszcza będzie szybkie i proste jak… mycie zębów.


Bezwstydne i bezbolesne usuwanie kleszcza

 

Bezwstydna Drogeria.pl to sklep, który proponuje jedyny, dostępny w Polsce środek w aerozolu do nieinwazyjnego usuwania kleszczy z ciała nosiciela - MOSBITO™ TIC-OFF. To sposób na kleszcza rekomendowany przez Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę.
 

Dzięki Mosbito TIC Off nie ma potrzeby dotykania kleszcza, a wiec zmniejsza się ryzyko zmiażdżenia go bądź wykręcenia, co również zmniejsza do minimum ryzyko zakażenia chorobami odkleszczowymi.

 

To szczególnie przyjazny i bezpieczny sposób przy usuwaniu kleszcza z miejsc intymnych.

2014-09-18


Get the Flash Player to see this player.

Komary i zdrowie człowieka

Jedne z najbardziej znienawidzonych owadów na całym świecie – a na pewno najbardziej niewygodne dla mieszkańców Polski podczas spędzanych na świeżym powietrzu pięknych dni wiosny i lata. Komary zyskały taką złą sławę z jednego powodu. Samice tych niewielkich owadów odżywiają się wysysając krew ze zwierząt stałocieplnych oraz z ludzi.

więcej

Psychoterapia i redukcja szkód zjednoczone

W pierwszym kwartale 2012 Daily Telegraph wzbudził sensację informacją na temat nowego leku dla osób uzależnionych od alkoholu podawanego w celu redukcji ilości spożywanego alkoholu. Powołał się przy tym na eksperymentalne próby leku. Tabletka dziennie sprawiła, że osoby uzależnione zamiast wypijać ponad 80 g alkoholu piją co najwyżej 30 g dziennie. Preparatem tym okazał się nalmefen o handlowej nazwie Selincro, który już rok później trafił do europejskich aptek.

więcej

Jak godzić zdrowie z przyjemnościami?

Propaganda, która w ostatnich latach słusznie ostrzega przed konsekwencjami zażywania alkoholu sprowadziła ten napój do wspólnego kąta z wódką i spirytusem. Nie zmienia to jednak faktu, że piwo po czystej wodzie i herbacie jest nadal trzecim, najpopularniejszym napojem spożywanym na całym świecie.

więcej

Co zrobić, gdy ukąsi nas kleszcz?

Często nie wiemy, co zrobić w sytuacji, kiedy ukąsi nas kleszcz. W obawie przed boreliozą możemy swoją ignorancją skrzywdzić się jeszcze bardziej i dotkliwiej. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu z Medplaneta TV.

więcej
Kontakt O nas Regulamin Miasto Video Zdrowie Styl życia Psyche Medycyna Choroby Bez Tabu