Suchy inhalator solny - zalety

Inhalatory to naturalna, bezlekowa metoda łagodzenia objawów wielu chorób. Ułatwia życie pacjentom z astmą, alergią oddechową, zapaleniem oskrzeli oraz POChP.

Stosowanie inhalatorów do alternatywa dla farmakoterapii, w wielu przypadkach umożliwia skrócenie czasu leczenia i pozwala ograniczyć ilość przyjmowanych leków.
Szybki efekt działania przynosi inhalacja na sucho. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej soli, ponieważ jej cząsteczki głębiej wnikają do płuc oraz łatwiej przenikają przez błonę śluzową.

 

Poprawa oddychania, lepsza jakość snu

Osoby, które wybrały Suchy Inhalator Solny DSI nie wracają już do inhalacji na mokro. Inhalator ten jest prosty, podręczny i łatwy w użyciu. Posiada specjalną dodatkową końcówkę umożliwiającą inhalację nosa i zatok przynosowych. Zanieczyszczeniu soli zapobiega specjalna zastawka.

 

Jego działanie polega na poprawie oddychania za czym idzie lepsza jakość snu. Drogi oddechowe są naturalnie oczyszczone, co jest również skuteczną profilaktyką chorób dróg oddechowych występującym przy alergiach i zakażeniach.

 

2012-05-18


Get the Flash Player to see this player.

Komary i zdrowie człowieka

Jedne z najbardziej znienawidzonych owadów na całym świecie – a na pewno najbardziej niewygodne dla mieszkańców Polski podczas spędzanych na świeżym powietrzu pięknych dni wiosny i lata. Komary zyskały taką złą sławę z jednego powodu. Samice tych niewielkich owadów odżywiają się wysysając krew ze zwierząt stałocieplnych oraz z ludzi.

więcej

Psychoterapia i redukcja szkód zjednoczone

W pierwszym kwartale 2012 Daily Telegraph wzbudził sensację informacją na temat nowego leku dla osób uzależnionych od alkoholu podawanego w celu redukcji ilości spożywanego alkoholu. Powołał się przy tym na eksperymentalne próby leku. Tabletka dziennie sprawiła, że osoby uzależnione zamiast wypijać ponad 80 g alkoholu piją co najwyżej 30 g dziennie. Preparatem tym okazał się nalmefen o handlowej nazwie Selincro, który już rok później trafił do europejskich aptek.

więcej

Jak godzić zdrowie z przyjemnościami?

Propaganda, która w ostatnich latach słusznie ostrzega przed konsekwencjami zażywania alkoholu sprowadziła ten napój do wspólnego kąta z wódką i spirytusem. Nie zmienia to jednak faktu, że piwo po czystej wodzie i herbacie jest nadal trzecim, najpopularniejszym napojem spożywanym na całym świecie.

więcej

Co zrobić, gdy ukąsi nas kleszcz?

Często nie wiemy, co zrobić w sytuacji, kiedy ukąsi nas kleszcz. W obawie przed boreliozą możemy swoją ignorancją skrzywdzić się jeszcze bardziej i dotkliwiej. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu z Medplaneta TV.

więcej
Kontakt O nas Regulamin Miasto Video Zdrowie Styl życia Psyche Medycyna Choroby Bez Tabu