Porównanie skuteczności preparatów na blizny

Osoby stosując żele, kremy czy maści na blizny, np. te z wyciągiem cebuli, mają mniejsze szanse na powodzenie terapii i prawidłowe gojenie.

Na rynku znajduje się w tej chwili szerokie portfolio substancji mających na celu rozjaśnienie lub zagoojenie się blizn. Sama technika stosowania tych preparatów - wcieranie w tkankę blizny kilka razy dziennie bywa zawodna i żmudna.

 

Tymczasem jest metoda łatwiejsza, która przynosi pewne rezultaty. To stosowanie silikonowych plastrów na blizny Sutricon. Przewaga Sutriconu nad innymi sposobami, to przede wszystkim komfort użycia i skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi.

 

Te zalety sprawiają, że Sutricon wyróżnia się innowacyjnością wśród innych popularnych preparatów na blizny dostępnych na naszym rynku.

2012-01-20


Get the Flash Player to see this player.

Komary i zdrowie człowieka

Jedne z najbardziej znienawidzonych owadów na całym świecie – a na pewno najbardziej niewygodne dla mieszkańców Polski podczas spędzanych na świeżym powietrzu pięknych dni wiosny i lata. Komary zyskały taką złą sławę z jednego powodu. Samice tych niewielkich owadów odżywiają się wysysając krew ze zwierząt stałocieplnych oraz z ludzi.

więcej

Psychoterapia i redukcja szkód zjednoczone

W pierwszym kwartale 2012 Daily Telegraph wzbudził sensację informacją na temat nowego leku dla osób uzależnionych od alkoholu podawanego w celu redukcji ilości spożywanego alkoholu. Powołał się przy tym na eksperymentalne próby leku. Tabletka dziennie sprawiła, że osoby uzależnione zamiast wypijać ponad 80 g alkoholu piją co najwyżej 30 g dziennie. Preparatem tym okazał się nalmefen o handlowej nazwie Selincro, który już rok później trafił do europejskich aptek.

więcej

Jak godzić zdrowie z przyjemnościami?

Propaganda, która w ostatnich latach słusznie ostrzega przed konsekwencjami zażywania alkoholu sprowadziła ten napój do wspólnego kąta z wódką i spirytusem. Nie zmienia to jednak faktu, że piwo po czystej wodzie i herbacie jest nadal trzecim, najpopularniejszym napojem spożywanym na całym świecie.

więcej

Co zrobić, gdy ukąsi nas kleszcz?

Często nie wiemy, co zrobić w sytuacji, kiedy ukąsi nas kleszcz. W obawie przed boreliozą możemy swoją ignorancją skrzywdzić się jeszcze bardziej i dotkliwiej. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu z Medplaneta TV.

więcej
Kontakt O nas Regulamin Miasto Video Zdrowie Styl życia Psyche Medycyna Choroby Bez Tabu