Kobiece spojrzenie na seksualność cz.II

„Wibratory to ultra-kobiece gadżety.” – dalsza część wywiadu  z Joanną Keszką redaktor naczelną portalu Barbarella.pl

Proponujesz kobietom dużą gamę zabawek erotycznych.
Jestem wielką zwolenniczką korzystania przez kobiety z wibratorów. To ultra-kobiece gadżety. Przyznają nam prawo do przyjemności zarówno w czasie zabawy solo, jak i z partnerem. Jest tyle powodów do zabawy z gadżetami erotycznymi, ile argumentów za tym, żeby czuć się dobrze.

 

Kobiety lubią wibratory i masażery z wielu powodów: dzięki nim mogą przeżyć wreszcie orgazm, lepiej poczuć swoje ciało, wpuścić powiew świeżości, tam gdzie zakradła się rutyna. A po za tym ich używanie jest po prostu przyjemne i zabawne.

 

Jakie erotyczne gadżety cieszą się największym zainteresowaniem?
Polki najchętniej kupują wibratory z seri: bcute. To nieduże, klasyczne, kompaktowe wibratory, które stymulują łechtaczkę i pochwę. Dobra jakość w dobrej cenie.

 

Kolejnym przebojem jest luksusowy wibrator o nazwie Nea. Panie kochają go za piękny i elegancki kształt. Nea przypomina wyglądem porcelanowe jajko, do tego jest ozdobiony kwiatowym ornamentem w stylu art deco. Niech nikogo nie zwiedzie nieduża wielkość tej zabawki - ten filigranowy wibrator w wyjątkowy sposób dopieszcza łechtaczkę.

 

Popularnością cieszą też wibratory, które wyglądem przypominają kaczuszki. To najbardziej niewinnie wyglądający gadżet erotyczny na świecie, który dodatkowo można zabrać ze sobą do wanny.


Czy otwarte mówienie o seksualności kobiet budzi kontrowersje? Z jakim odzewem spotkało się Twoje hasło: "Wibratory są dla kobiet"?


Wśród kobiet, które przychodzą na moje spotkanie nie ma mowy o żadnych kontrowersjach. Gratulują mi odwagi i cieszą się, że wreszcie ktoś w Polsce zaczął mówić o seksie kobiecym głosem. Dużo większy niepokój budzę wśród panów. To widać szczególnie na forach internetowych, gdzie negatywne komentarze są pisane głównie przez mężczyzn. Typowe jest to, że tego rodzaju krytyka sprowadza się do oceny mojej atrakcyjności jako kobiety.

 

Słyszałam też, że jestem popularna na portalach mocno prawicowych i ultra katolickich, ale nie wiem dokładnie, czemu to zawdzięczam. Zawsze wydawało mi się, że w takich miejscach zmysły są na dalszym planie, a tu okazuje się, że jednak budzą bardzo gorące emocje.  

 

Joanna Keszka, redaktorka naczelna Barbarella.pl, specjalistka w dziedzinie kobiecej seksualności i samodzielności, organizatorka akcji "Dobre wibracje są dla kobiet" oraz "Sex Toy party" pierwszych w Polsce imprez dla kobiet z gadżetami erotycznymi.


Barbarella.pl
– "Najseksowniejszy portal dla kobiet”

2011-04-14


Get the Flash Player to see this player.

Komary i zdrowie człowieka

Jedne z najbardziej znienawidzonych owadów na całym świecie – a na pewno najbardziej niewygodne dla mieszkańców Polski podczas spędzanych na świeżym powietrzu pięknych dni wiosny i lata. Komary zyskały taką złą sławę z jednego powodu. Samice tych niewielkich owadów odżywiają się wysysając krew ze zwierząt stałocieplnych oraz z ludzi.

więcej

Psychoterapia i redukcja szkód zjednoczone

W pierwszym kwartale 2012 Daily Telegraph wzbudził sensację informacją na temat nowego leku dla osób uzależnionych od alkoholu podawanego w celu redukcji ilości spożywanego alkoholu. Powołał się przy tym na eksperymentalne próby leku. Tabletka dziennie sprawiła, że osoby uzależnione zamiast wypijać ponad 80 g alkoholu piją co najwyżej 30 g dziennie. Preparatem tym okazał się nalmefen o handlowej nazwie Selincro, który już rok później trafił do europejskich aptek.

więcej

Jak godzić zdrowie z przyjemnościami?

Propaganda, która w ostatnich latach słusznie ostrzega przed konsekwencjami zażywania alkoholu sprowadziła ten napój do wspólnego kąta z wódką i spirytusem. Nie zmienia to jednak faktu, że piwo po czystej wodzie i herbacie jest nadal trzecim, najpopularniejszym napojem spożywanym na całym świecie.

więcej

Co zrobić, gdy ukąsi nas kleszcz?

Często nie wiemy, co zrobić w sytuacji, kiedy ukąsi nas kleszcz. W obawie przed boreliozą możemy swoją ignorancją skrzywdzić się jeszcze bardziej i dotkliwiej. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu z Medplaneta TV.

więcej
Kontakt O nas Regulamin Miasto Video Zdrowie Styl życia Psyche Medycyna Choroby Bez Tabu